T95S685K004CZSL Vishay Sprague CAP TANT 6.8UF 4V 10% 1507
Kondensaatorid
Tootja number:
T95S685K004CZSL
Kirjeldus:
CAP TANT 6.8UF 4V 10% 1507
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.056" (1.42mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
6.8µF
Pinge – nimiväärtus :
4V
Suurus/Mõõdud :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C