T95S684K035CZSL Vishay Sprague CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1507
Kondensaatorid
Tootja number:
T95S684K035CZSL
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1507
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
5 Ohm
Funktsioonid :
High Reliability
Hinnangud :
COTS
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.056" (1.42mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
0.68µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1507 (3718 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
35V
seeria :
TANTAMOUNT®, T95
Suurus/Mõõdud :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C