T95S335M010ESSL Vishay Sprague CAP TANT 3.3UF 10V 20% 1507
Kondensaatorid
Tootja number:
T95S335M010ESSL
Kirjeldus:
CAP TANT 3.3UF 10V 20% 1507
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.056" (1.42mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
3.3µF
Pakend/ümbris :
1507 (3718 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C