T95S334M035CZSL Vishay Sprague CAP TANT 0.33UF 35V 20% 1507
Kondensaatorid
Tootja number:
T95S334M035CZSL
Kirjeldus:
CAP TANT 0.33UF 35V 20% 1507
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
12 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.056" (1.42mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
0.33µF
Pakend/ümbris :
1507 (3718 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C