T95S225K016CZSL Vishay Sprague CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1507
Kondensaatorid
Tootja number:
T95S225K016CZSL
Kirjeldus:
CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1507
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.056" (1.42mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
2.2µF
Pakend/ümbris :
1507 (3718 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C