T95S155K025CZSL Vishay Sprague CAP TANT 1.5UF 25V 10% 1507
Kondensaatorid
Tootja number:
T95S155K025CZSL
Kirjeldus:
CAP TANT 1.5UF 25V 10% 1507
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.056" (1.42mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
1.5µF
Pakend/ümbris :
1507 (3718 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
25V
Suurus/Mõõdud :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C