T95R686M025LSAS Vishay Sprague CAP TANT 68UF 25V 20% 2824
Kondensaatorid
Tootja number:
T95R686M025LSAS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 68UF 25V 20% 2824
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
200 mOhm
Funktsioonid :
High Reliability
Hinnangud :
COTS
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.150" (3.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
68µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2824 (7260 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
25V
seeria :
TANTAMOUNT®, T95
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C