T95R686M016LZSL Vishay Sprague CAP TANT 68UF 16V 20% 2824
Kondensaatorid
Tootja number:
T95R686M016LZSL
Kirjeldus:
CAP TANT 68UF 16V 20% 2824
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
95 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.150" (3.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
68µF
Pakend/ümbris :
2824 (7260 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C