T95R157M010LZSL Vishay Sprague CAP TANT 150UF 10V 20% 2824
Kondensaatorid
Tootja number:
T95R157M010LZSL
Kirjeldus:
CAP TANT 150UF 10V 20% 2824
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
65 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.150" (3.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
150µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C