T95R157K020ESAS Vishay Sprague CAP TANT 150UF 20V 10% 2824
Kondensaatorid
Tootja number:
T95R157K020ESAS
Kirjeldus:
CAP TANT 150UF 20V 10% 2824
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
140 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.150" (3.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
150µF
Pakend/ümbris :
2824 (7260 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
20V
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C