T95R107K010LZAL Vishay Sprague CAP TANT 100UF 10V 10% 2824
Kondensaatorid
Tootja number:
T95R107K010LZAL
Kirjeldus:
CAP TANT 100UF 10V 10% 2824
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
75 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.150" (3.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
100µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C