T95D477M6R3HZSS Vishay Sprague CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
T95D477M6R3HZSS
Kirjeldus:
CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
130 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.122" (3.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
470µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Suurus/Mõõdud :
0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C