T95D336K025CAAL Vishay Sprague CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
T95D336K025CAAL
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
130 mOhm
Funktsioonid :
High Reliability
Hinnangud :
COTS
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.122" (3.10mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
33µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
25V
seeria :
TANTAMOUNT®, T95
Suurus/Mõõdud :
0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C