M39003/03-0437 Vishay Sprague CAP TANT 39UF 10% 15V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
M39003/03-0437
Kirjeldus:
CAP TANT 39UF 10% 15V AXIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
S (0.001%)
Mahtuvus :
39µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
15V
seeria :
Military, MIL-PRF-39003/3, CSR23
Suurus/Mõõdud :
0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C