M39003/01-8181/HSD Vishay Sprague CAP TANT 0.39UF 5% 50V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
M39003/01-8181/HSD
Kirjeldus:
CAP TANT 0.39UF 5% 50V AXIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
D (0.001%)
Mahtuvus :
0.39µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
50V
Suurus/Mõõdud :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C