M39003/01-7263H Vishay Sprague CAP TANT 0.68UF 20% 75V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
M39003/01-7263H
Kirjeldus:
CAP TANT 0.68UF 20% 75V AXIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
C (0.01%)
Mahtuvus :
0.68µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
75V
seeria :
Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
Suurus/Mõõdud :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C