M39003/01-7032/HSD Vishay Sprague CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
M39003/01-7032/HSD
Kirjeldus:
CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
C (0.01%)
Mahtuvus :
39µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
Suurus/Mõõdud :
0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C