M39003/01-6032/99 Vishay Sprague CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
M39003/01-6032/99
Kirjeldus:
CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
B (0.1%)
Mahtuvus :
39µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C