M39003/01-5613/TR Vishay Sprague CAP TANT 39UF 5% 10V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
M39003/01-5613/TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 39UF 5% 10V AXIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
S (0.001%)
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Military
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
39µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
Suurus/Mõõdud :
0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C