M39003/01-5474/TR Vishay Sprague CAP TANT 0.47UF 5% 50V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
M39003/01-5474/TR
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 0.47UF 5% 50V AXIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
R (0.01%)
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Military
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
0.47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
50V
seeria :
Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
Suurus/Mõõdud :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C