601D627G040FS1 Vishay Sprague CAP ALUM 620UF 40V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
601D627G040FS1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 620UF 40V AXIAL
RoHs olek:
Andmetabelid:
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
620µF
Pinge – nimiväärtus :
40V
Suurus/Mõõdud :
0.634" Dia x 3.141" L (16.10mm x 79.80mm)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C