601D477F100GP1 Vishay Sprague CAP ALUM 470UF 100V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
601D477F100GP1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 100V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
230 mOhm @ 120Hz
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.304A @ 1kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.92A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.750" Dia x 2.625" L (19.05mm x 66.68mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C