601D477F075GP3 Vishay Sprague CAP ALUM 470UF 75V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
601D477F075GP3
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 75V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
75V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
601D
Suurus/Mõõdud :
0.750" Dia x 2.625" L (19.05mm x 66.68mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C