601D278F035JJ1 Vishay Sprague CAP ALUM 2700UF 35V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
601D278F035JJ1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2700UF 35V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
71 mOhm @ 120Hz
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
2700µF
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.853A @ 1kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
3.35A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.000" Dia x 1.625" L (25.40mm x 41.28mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C