601D257F050HE2 Vishay Sprague CAP ALUM 250UF 50V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
601D257F050HE2
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 250UF 50V AXIAL
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
250µF
Pinge – nimiväärtus :
50V
Suurus/Mõõdud :
0.886" Dia x 1.142" L (22.50mm x 29.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C