601D128D050FS1 Vishay Sprague CAP ALUM 1200UF 50V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
601D128D050FS1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1200UF 50V AXIAL
RoHs olek:
Andmetabelid:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1200µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
601D
Suurus/Mõõdud :
0.634" Dia x 3.141" L (16.10mm x 79.80mm)
Takistus :
Tolerantsus :
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C