600D476G030KD4 Vishay Sprague CAP ALUM 47UF 30V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
600D476G030KD4
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 30V AXIAL
Mahtuvus :
47µF
Pinge – nimiväärtus :
30V
Suurus/Mõõdud :
0.281" Dia x 0.937" L (7.14mm x 23.80mm)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C