600D397F040DX4 Vishay Sprague CAP ALUM 390UF 40V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
600D397F040DX4
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 390UF 40V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
397 mOhm @ 120Hz
Mahtuvus :
390µF
Pinge – nimiväärtus :
40V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
707mA @ 1kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
505mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.375" Dia x 2.687" L (9.53mm x 66.26mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C