600D276F250DX5 Vishay Sprague CAP ALUM 27UF 250V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
600D276F250DX5
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 27UF 250V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
4.79 Ohm @ 120Hz
Mahtuvus :
27µF
Pinge – nimiväärtus :
250V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
204.4mA @ 1kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
146mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.375" Dia x 2.687" L (9.53mm x 66.26mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C