600D186F150DG4 Vishay Sprague CAP ALUM 18UF 150V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
600D186F150DG4
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 18UF 150V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
6.85 Ohm @ 120Hz
Mahtuvus :
18µF
Pinge – nimiväärtus :
150V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
126mA @ 1kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
90mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.375" Dia x 1.375" L (9.53mm x 34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C