600D158F010DX4 Vishay Sprague CAP ALUM 1500UF 10V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
600D158F010DX4
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 10V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
230 mOhm @ 120Hz
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
717.1mA @ 1kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
664mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.375" Dia x 2.687" L (9.53mm x 66.26mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C