600D107M030DE5 Vishay Sprague CAP ALUM 100UF 30V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
600D107M030DE5
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 100UF 30V AXIAL
RoHs olek:
Andmetabelid:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
100µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Can
Pakendamine :
Tray
Pinge – nimiväärtus :
30V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
600D
Suurus/Mõõdud :
0.375" Dia x 1.125" L (9.53mm x 28.58mm)
Takistus :
Tolerantsus :
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C