595D225X0035B4T Vishay Sprague CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1611
Kondensaatorid
Tootja number:
595D225X0035B4T
Kirjeldus:
CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1611
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.3 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.087" (2.20mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
2.2µF
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C