595D156X0010B4T Vishay Sprague CAP TANT 15UF 10V 20% 1611
Kondensaatorid
Tootja number:
595D156X0010B4T
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 15UF 10V 20% 1611
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
670 mOhm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.087" (2.20mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
15µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1611 (4028 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
TANTAMOUNT®, 595D
Suurus/Mõõdud :
0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C