594D476X9016C8W Vishay Sprague CAP TANT 47UF 16V 10% 2812
Kondensaatorid
Tootja number:
594D476X9016C8W
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 47UF 16V 10% 2812
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
110 mOhm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.80mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2812 (7132 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
16V
seeria :
TANTAMOUNT®, 594D
Suurus/Mõõdud :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C