593D155X9050C2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2312
Kondensaatorid
Tootja number:
593D155X9050C2TE3
Kirjeldus:
CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2312
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.79mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
1.5µF
Pakend/ümbris :
2312 (6032 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
50V
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C