592D686X0016C2T20H Vishay Sprague CAP TANT 68UF 16V 20% 2812
Kondensaatorid
Tootja number:
592D686X0016C2T20H
Kirjeldus:
CAP TANT 68UF 16V 20% 2812
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
250 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.079" (2.00mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
68µF
Pakend/ümbris :
2812 (7132 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C