592D477X9004C2T20H Vishay Sprague CAP TANT 470UF 4V 10% 2812
Kondensaatorid
Tootja number:
592D477X9004C2T20H
Kirjeldus:
CAP TANT 470UF 4V 10% 2812
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
100 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.079" (2.00mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
470µF
Pakend/ümbris :
2812 (7132 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
4V
Suurus/Mõõdud :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C