592D337X9004D2T20H Vishay Sprague CAP TANT 330UF 4V 10% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
592D337X9004D2T20H
Kirjeldus:
CAP TANT 330UF 4V 10% 2917
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
120 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.079" (2.00mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
330µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
4V
Suurus/Mõõdud :
0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C