592D336X9010D2T15H Vishay Sprague CAP TANT 33UF 10V 10% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
592D336X9010D2T15H
Kirjeldus:
CAP TANT 33UF 10V 10% 2917
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
300 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.059" (1.50mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
33µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C