592D227X06R3C2T18H Vishay Sprague CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2812
Kondensaatorid
Tootja number:
592D227X06R3C2T18H
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2812
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
150 mOhm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
220µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2812 (7132 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
seeria :
TANTAMOUNT®, 592D
Suurus/Mõõdud :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C