592D157X0016D2T20H Vishay Sprague CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
Kondensaatorid
Tootja number:
592D157X0016D2T20H
Kirjeldus:
CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
100 mOhm
Kõrgus – istuv (max) :
0.079" (2.00mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
150µF
Pakend/ümbris :
2917 (7343 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C