592D157X0010C2T15H Vishay Sprague CAP TANT 150UF 10V 20% 2812
Kondensaatorid
Tootja number:
592D157X0010C2T15H
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 150UF 10V 20% 2812
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
170 mOhm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.059" (1.50mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
150µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2812 (7132 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
10V
seeria :
TANTAMOUNT®, 592D
Suurus/Mõõdud :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C