53D8R2F450GE7 Vishay Sprague CAP ALUM 8.2UF 450V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
53D8R2F450GE7
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 8.2UF 450V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
8.2µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
53D
Suurus/Mõõdud :
0.760" Dia x 1.142" L (19.30mm x 29.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C