39DX828G025JT7 Vishay Sprague CAP ALUM 8200UF 25V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
39DX828G025JT7
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 8200UF 25V AXIAL
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
95 mOhm
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
500 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
8200µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
4.718A @ 120Hz
seeria :
39D
Suurus/Mõõdud :
1.012" Dia x 3.642" L (25.70mm x 92.50mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 85°C