39D117F100FL6E3 Vishay Sprague CAP ALUM 110UF 100V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
39D117F100FL6E3
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 110UF 100V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
500 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
110µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
39D
Suurus/Mõõdud :
0.634" Dia x 2.142" L (16.10mm x 54.40mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 85°C