36DY561F200AA2A Vishay Sprague CAP ALUM 560UF 200V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
36DY561F200AA2A
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 560UF 200V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.252" (57.20mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
560µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
200V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
36DY
Suurus/Mõõdud :
1.453" Dia (36.90mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C