299D336X0016DB6E3 Vishay Sprague CAP TANT 33UF 20% 16V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
299D336X0016DB6E3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 33UF 20% 16V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.440" (11.17mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
33µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial - 3 Leads
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
16V
seeria :
TANTALEX®, 299D
Suurus/Mõõdud :
0.280" L x 0.270" W (7.10mm x 6.85mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C