293D685X0010C2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 6.8UF 10V 20% 2312
Kondensaatorid
Tootja number:
293D685X0010C2TE3
Kirjeldus:
CAP TANT 6.8UF 10V 20% 2312
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.9 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.79mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
6.8µF
Pakend/ümbris :
2312 (6032 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C