293D225X0025C2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 2.2UF 25V 20% 2312
Kondensaatorid
Tootja number:
293D225X0025C2TE3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 2.2UF 25V 20% 2312
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
3.2 Ohm
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.110" (2.79mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
2.2µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2312 (6032 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
25V
seeria :
TANTAMOUNT®, 293D
Suurus/Mõõdud :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C